Fustan me printe Mango

4190L

SKU: 27055762

Fustan treçerekësh me printe florale, me dy tonalitete

l
m
s
XS
E kuqe print
Jeshile print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me printe florale, me dy tonalitete, me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë