Fustan me printe Mango

6690L

SKU: 27026333

Fustan treçerekësh me printe me pika

l
m
s
XS
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me printe me pika, pa mëngë, me jakë V dhe me detaje frudash. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë