Fustan me printe, Mango

3190L

SKU: 27027120

Fustan i shkurtër me printe florale, me disa tonalitete

l
m
s
xl
XS
Kafe print
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i shkurtër me printe florale, me disa tonalitete, me jakë rrethore dhe me shirit elastik tek mëngët. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë