Fustan me printe, Mango

3190L

SKU: 27057743

Fustan treçerekësh me printe me kuadrata dhe mëngë të shkurtra

l
m
s
XS
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me printe me kuadrata dhe mëngë të shkurtra, me jakë rrethore, i përshtatshëm pas formave të trupit. 93% Poliestër 7% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë