Fustan me printe, Mango

4790L

SKU: 27927119

Fustan sateni me printe florale dhe me gjatësi treçerekëshe

l
m
s
XS
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan sateni me printe florale dhe me gjatësi treçerekëshe, me jakë V dhe me rrip tek pjesa e belit. 98% Poliestër 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë