Fustan me printe, Mango

4790L

SKU: 27027118

Fustan treçerekësh me printe shumëngjyrëshe

l
m
s
XS
Bezhë print
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me printe shumëngjyrëshe dhe me jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë