Fustan me printe, Mango

5990L

SKU: 37033840

Fustan me printe, gjatësi deri në kavilje. Me mëngë të gjata dhe jakë ‘V’.

l
m
s
XS
E kuqe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me printe, gjatësi deri në kavilje. Me mëngë të gjata dhe jakë ‘V’.100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë