Fustan me printe, Mango

7490L

SKU: 47015880

Fustan sateni me printe dyngjyrëshe

l
m
s
xl
XS
E zezë print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan sateni me printe dyngjyrëshe, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë