Fustan me printe, Mango

7490L

SKU: 47095655

Fustan me gjatësi treçerekëshe, me mëngë të shkurtra dhe printe me vija

l
m
s
XS
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me gjatësi treçerekëshe, me mëngë të shkurtra dhe printe me vija, me jakë V dhe rrip beli. 69% Viskozë 30% Lino 1% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë