Fustan me printe, Mango

5990L

SKU: 47017118

Fustan treçerekësh me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
E zezë print
Kafe print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me mëngë të shkurtra dhe printe florale. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,