Fustan me printe, Mango

4990L

SKU: 47008638

Fustan i gjatë me printe florale, pa mëngë

l
m
s
xl
XS
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i gjatë me printe florale, pa mëngë, mbyllje me kopsa dhe jakë V. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën