Fustan me printe me dy tonalitete Mango

3493L

SKU: 87067156

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe prerje të lirshme

l
m
s
XS
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra, prerje të lirshme dhe një lidhëse në pjesën e pasme të qafës, dizajn me printe me dy tonalitete. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi