Fustan me printe mozaik Mango

4193L

SKU: 87067884

Fustan me rripa dhe me prerje të gjatë

l
m
s
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me rripa dhe me prerje të gjatë, dizajn me printe mozaik me kontrast ngjyrash dhe me një çarje anësore në njërën këmbë. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA