Fustan me printe Obaibi

3490L

SKU: 75513

Fustan me mëngë të gjata me printe vijash horizontale

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me mëngë të gjata me printe vijash horizontale, me jakë të rrumbullakët dhe me detaje zemrash në mes .5% Elastan 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë