Fustan me printe Obaibi

2790L

SKU: 97968

Fustan I shkurtër me mëngë të shkurtra me printe lulesh

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
6 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
9 Muaj
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan I shkurtër me mëngë të shkurtra me printe lulesh me rrip të qepur , me jakë të rrumbullakët dhe mbërthim në pjesën e pasme. Përbërja : 68% Pambuk 1% elastik 31% poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

3-4 VJEÇ

Përzgjidh masën

12 Muaj, 18 Muaj, 23 Muaj, 6 Muaj, 3 Muaj, 3 Vjec, 3-4 Vjec, 9 Muaj

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE