Fustan me printe Okaidi

2790L

SKU: 75724

Fustan me mëngë të gjata me printe zemrash të vogla

10 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me mëngë të gjata me printe zemrash të vogla. Me jakë të rrumbullakët dhe me lidhëse tek beli .15% Poliestër 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë