Fustan me printe Orientale Mango

SKU: 87030572

Fustan I shkurtër me printe Orientale

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan I shkurtër me printe Orientale , jakë V , mëngë të gjata të fryra me kyçe elastike, me kopsa dekorative ne pjesën e kraharorit. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA