Fustan me printe Prenatal

1500L

SKU: 655315

Fustan i gjatë për femra shtazëna

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i gjatë për femra shtatzëna, dizajn njëngjyrësh në pjesën e sipërme dhe me printe bardhë e zi në pjesën e poshtme.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit