Fustan me printe savane Obaibi

1995L

SKU: 50553

Fustan me dy kopsa dhe me printe savane

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me printe savane me kontrast ngjyrash dhe me dy kopsa në pjesën përpara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë