Fustan me printe Springfield

3790L

SKU: 8959854

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata dhe jakë rrethore me shirit të valëzuar, dizajn me printe. 96% Poliester, 4% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA