Fustan me printe, Springfield

2600L

SKU: 8953891

Fustan treçerekësh me printe florale dhe me detaje frudash tek pjesa e mëngëve

l
m
s
xl
XS
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me printe florale dhe me detaje frudash tek pjesa e mëngëve, me jakë V dhe rrip tek pjesa e belit. 98% Poliestër 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë