Fustan me printe Springfield

3790L

SKU: 8959838

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë të gjata dhe jakë V me efekt lidhjeje. Dizajn me printe me dy tonalitete. 95% Poliester, 5% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

L

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA