Fustan me printe zinxhiri Mango

5243L

SKU: 87045718

Fustan me jakë këmishe dhe kopsa

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me prerje të gjatë e të lirshme dhe mëngë të gjata, dizajn me printe zinxhiri, mbyllje me kopsa dhe me lidhëse beli. 100% Viskoze

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi