Fustan me printe Mango

3594L

SKU: 87041039

Fustani I shkurtër me printe orientale me jakë V

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan I shkurtër me prerje të drejtë dhe mëngë të gjata. Dizajn me printe florale, jakë-V dhe mbyllje me kopsë. 100% POLIESTER

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA