Fustan me printe,Obaibi

2790L

SKU: 700484632

Fustan me printe, me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me printe, me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, me shirit elastik tek beli. 35% Pambuk 65% Tencel

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë