Fustan me rripa Springfield

3250L

SKU: 7953564

Fustan i gjatë me rripa të hollë dhe printe me vija

36
38
40
42
44
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan i gjatë me rripa të hollë dhe printe me vija, me jakë rrethore dhe i hapur në pjesën e pasme. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë