Fustan me rripa të hollë, Mango

5990L

SKU: 57000225

Fustan treçerekësh me rripa të hollë dhe printe shumëngjyrëshe

l
m
s
xl
XS
Roze print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me rripa të hollë dhe printe shumëngjyrëshe, me jakë rrethore. 85% Viskozë 15% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë