Fustan me rripa të hollë, Mango

4990L

SKU: 57001083

Fustan me gjatësi treçerekëshe dhe rripa të hollë

l
m
s
xl
XS
Bezhë
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me gjatësi treçerekëshe dhe rripa të hollë, me detaje frudash. 99% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

,

Sipas gjinisë