Fustan me rripa të hollë, Mango

5990L

SKU: 57050483

Fustan treçerekësh me rripa të hollë

l
m
s
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me rripa të hollë dhe rrip tek pjesa e belit. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë