Fustan me rripa të hollë, Mango

7490L

SKU: 47018637

Fustan treçerekësh me rripa të hollë

l
m
s
xl
XS
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh pambuku me rripa të hollë dhe një të carë në pjesën anësore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën