Fustan i gjatë me rripa Mango

3990L

SKU: 17930143

Fustan me rripa të kryqëzuar në shpinë

l
m
s
xl
XS
blu
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan i gjatë me rripa të trashë dhe prerje të lirshme, dizajn me tegela të qepur horizontalisht në pjesën e poshtme dhe me rripa të kryqëzuar në shpinë. 51%Poliamide,49%Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë