Fustan me shpinë të zbuluar Mango

5990L

SKU: 17900198

Fustan treçerekësh me rripa të trashë

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Fustan treçerekësh me rripa të trashë dhe jakë katrore, prerje të lirshme dhe dizajn elegant me shpinë të zbuluar. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë