Fustan me thurje, Mango

5990L

SKU: 47085858

Fustan treçerekësh me thurje dhe mëngë të gjata

l
m
s
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan treçerekësh me thurje dhe mëngë të gjata, prerje e drejtë me jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë