Fustan me thurje Obaibi

1745L

SKU: 82347138

Fustan trecerekësh, me thurje, me jakë gjysëm golf

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan trecerekësh, me thurje, me jakë gjysëm golf me detaje frudash dhe me mbyllje me kopsa në pjesën e pasme. 2% Metal 3% Poliestër 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë