Fustan i shkurtër Mango

5990L

SKU: 17032021

Fustan i shkurtër me mëngë treçerekëshe dhe jakë V të kryqëzuar

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan i shkurtër me mëngë treçerekëshe, jakë V të kryqëzuar dhe lidhëse beli; dizajn me dy tonalitete bardhë e zi. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë