Fustan me vija horizontale Mango

2394L

SKU: 17071088

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë këmishe

l
m
s
XS
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan i shkurtër me mëngë të shkurtra dhe jakë këmishe me disa kopsa; dizajn me vija të holla në linja horizontale. 84% Pambuk, 16% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë