Fustan midi me motive, Springfield

SKU: 7954346

Fustan me motive verore, me jakë ‘V’ dhe mëngë zhapone. Me gjatësi deri në kavilje.100% viskoze

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me motive verore, me jakë ‘V’ dhe mëngë zhapone. Me gjatësi deri në kavilje.100% viskoze100% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë