Fustan midi, Springfield

SKU: 8954890

Fustan me pak mëngë flutur, gjatësi treçerekëshe dhe motive me ngjyra.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me pak mëngë flutur, gjatësi treçerekëshe dhe motive me ngjyra. Me dekolte të hapur në formë V.100% poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë