Fustan midi, Springfield

SKU: 8954886

Fustan me gjatësi treçerekëshe dhe i çarë anash. Me lidhje në bel dhe detaje të çarash te krahët.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan me gjatësi treçerekëshe dhe i çarë anash. Me lidhje në bel dhe detaje të çarash te krahët.99% poliester, 1% elastane99% Poliestër, 1% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë