Fustan nate i linjës Maternity Women Secret

5190L

SKU: 3632423

Fustan nate treçerekësh me dantellë, prerje e lirshme

l
m
s
xl
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan nate me rripa të trashë dantelle, jakë të rrumbullakët dhe mbyllje me kopsa,100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë