Fustan nate me printe Women Secret

5243L

SKU: 4362314

Fustan nate i gjatë, me printe florlae, me dy tonalitete

l
m
s
xl
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan nate i gjatë, me printe florlae, me dy tonalitete, me rrip në pjesën e belit dhe me jakë V. 87% Viskozë 13% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë