Fustan nate me vija Women Secret

5190L

SKU: 3632474

Fustan nate për femra shtatzëna

l
m
s
xl
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan nate për femra shtatzëna me mëngë të shkurtra dhe jakë rrethore, dizajn me vija horizontale dhe print Miffy. 98% Pambuk, 2% Viskoze

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë