Robdeshambër sateni, Women Secret

1680L

SKU: 2533673

Robdeshambër sateni

l
m
s
xl
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Fustan i mrekullueshëm i shkurtër mbështjellës në një ngjyrë rozë magjepsëse orkide. Ky model sateni është super elegant, falë pëlhurës së tij me dantellë të qëndisur me lule në anën e trupit dhe të mëngëve, do të merrni atë prekje seksi.75% Poliester 21% Poliamidë 4% Elastain

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit