Fustan në formë këmishe Mango

3493L

SKU: 87955666

Fustan me vija vertikale dhe lidhëse beli

l
m
s
xl
XS
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan pambuku me prerje të gjatë dhe mëngë të gjata. Dizajn në formë këmishe, mbyllje e plotë me kopsa dhe me një lidhëse beli. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA