Fustan në formë këmishe Mango

2495L

SKU: 87055666

Fustan me mëngë të gjata dhe prerje të drejtë

l
m
s
xl
XS
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan në formë këmishe me mëngë të gjata dhe prerje të gjatë e të drejtë. Mbyllje e plotë me kopsa, me një xhep në kraharor dhe me përbërje pambuku. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi