Fustan në formë këmishe Okaidi

3990L4390L

SKU: 75590

Fustan me mëngë të gjata, jakë këmishe dhe dy xhepa në kraharor

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Roze e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan në formë këmishe me jakë klasike, me mëngë të gjata, me dy xhepa në kraharor dhe disa kopsa në pjesën e sipërme. 35% Pambuk, 65% Tencel

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë