Fustan këmishë Women Secret

1557L

SKU: 4922727

Fustan me kopsa, me jakë mandarin dhe printe tropikale

l
m
s
xl
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Fustan në formë këmishe me jakë mandarin, mbyllje e olotë me kopsa, me mëngë treçerekëshe dhe një xhep në kraharor. Dizajn me printe me motive tropikale. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë