Fustan xhaketë Mango

4193L

SKU: 87032526

Fustan në formë xhakete me rrip beli

l
m
s
XS
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan I shkurtër në formë xhakete, me mëngë të gjata dhe jakë-V. Mbyllje me kopsa, dy xhepa anësor dhe rrip beli I heqshëm. 65% POLIESTER, 02% ELASTAN, 33% VISKOZE

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS, S, M, L

Përzgjidh masën

l, m, s, XS

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi