Fustan oversize Mango

1590L

SKU: 27053260

Fustan I shkurtër oversize me mëngë të gjata

l
m
s
xl
XS
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan I shkurtër oversize me mëngë të gjata, dizajn me thurje dhe me jakë gjysëm golf. 48% Viskozë 32% Poliestër 20% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë