Fustan pa mëngë, Mango

7490L

SKU: 47095652

Fustan pa mëngë me jakë V dhe mbyllje me kopsa

l
m
s
xl
XS
E bardhe
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Fustan pa mëngë me jakë V dhe mbyllje me kopsa, me lidhëse tek pjesa e belit. 7% Poliestër 93% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë